Witamy Serdecznie

Bagażówki Poznańskie to firma składająca się z dziewięciu doświadczonych zespołów przeprowadzkowych w Poznaniu. Zawsze mamy do Państwa blisko. Wpływa to korzystnie  na cenę i szybkość dojazdu. Przystosowujemy się z Terminem usługi do Państwa wymagań. Nasze doświadczenie oznacza dostosowanie odpowiedniej ekipy i sprzętu dla sprawnej i niedrogiej przeprowadzki. Zadowoleni Klienci są naszą ...najskuteczniejszą reklamą. 

Prosimy Państwa o opinię lub komentarz o naszej usłudze
- na naszej wizytówce - przejdź tu >
  wzytowka google   

Opinie, komentarze (21)

Topic: Page One
Dyspozytor napisał/a...
Jeśli już mówimy o Adnrzeju to auto/ekipa nr 25 w Poznaniu. Dziękujemy za dobre słowo. I Wesołych Świąt !
Janek napisał/a...
Polecam Pana Tomka! Szybko, sprawnie i towar zabezpieczony wzorowo...
Marek napisał/a...
Bardzo szybko i sprawnie przeprowadzona przeprowadzka, polecam :)
Anna napisał/a...
Super szybka przeprowadzka, Pan Janusz punktualny, rzetelny i miły :) Polecam, pełna kultura, niezawodność, i nawet tak nieprzyjemna sprawa jak przeprowadzka przestaje być koszmarem. Z pewnością jeszcze skorzystam!
Julia napisał/a...
Ekipa pana Andrzeja spisała się na medal. Myślałam że zajmie nam to cały dzień, a po 1,5-2h było całkiem po sprawie (łącznie z załadunkiem, przewozem i rozładunkiem). Panowie okazali się dobrze przygotowani, profesjonalnie wszystko owinęli, znieśli na pasach, nie znalazłam nawet zadrapania, a to bardzo stare meble z kryształowymi szybkami! Bardzo współczułam im znoszenia 2 dużych i niewygodnych szaf z 3 piętra kamienicy (czyli ok. 5 piętro w bloku), ale w ogóle nie Read More
Page 2 of 5

Dodaj komentarz

* Pole wymagane
 
 
Powered by Commentics